Завдяки героїзму воїнів ЗСУ з початку українського наступу вже звільнено майже вісім тисяч квадратних кілометрів української землі. Це за площею як 156 територій міста Мелітополя.

На прикладі звільнених територій Харківської області можна зробити певні висновки:

1. Ті, хто зрадив Україну, та добровільно отримав російський паспорт — на них очікує відповідальність. Законопроект від Мінреінтеграції вже на фінішній прямій.

2. Російські дерев’яні рублі вмить перетворилися у звичайні «фантики». Обіг російського рубля, в тому числі нелегальний обмін, на території України суворо заборонений.

3. Російським офіцерам не вистачило евакуаційного транспорту. Тож, тікаючи, вони нікого не попередили про наближення ЗСУ. Солдати були вимушені красти мопеди та велосипеди, щоб врятуватися. Про місцевих колаборантів ніхто навіть не згадав.

4. Місцеві АЗС миттєво припинили продаж бензину за вказівкою воєнних комендатур. Заправляли лише спецтранспорт окупантів.

5. Ті місцеві колаборанти, хто встиг виїхати на кордон з росією, були неприємно вражені «сюрпризом». Черга на кордоні сягала 20 км. З машин виходити суворо заборонено. На кордоні їх очікував фільтраційний палаточний табір без опалення.

6. Українські правоохоронці миттєво затримали місцевих колаборантів завдяки великого масиву інформації від проукраїнських громадян. Заарештовані були не лише гауляйтери та співробітники окупаційних силових структур, але й вчителі російських шкіл — громадяни України та громадяни рф, які були відряджені з російської глибинки. .

Саме тому для ефективної роботи правоохоронних органів дуже важливо повідомляти про колабораційну діяльність на анонімну електронну скриньку zradnyk@mlt.gov.ua. Віримо, що зовсім скоро на головній площі Мелітополя замайорить український стяг! Героїчний наступ ЗСУ триває! На різних фронтах. На різних ділянках фронту. Незабаром будуть нові сюрпризи для окупантів!

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *