Том Сойер FEST

Приєднуйтесь до нас 17 квітня на ТомСойерFEST_Melitopol_2021

Долучайтеся до ініціативи ГО МВГ «Патріот»

Ми запрошуємо до нашої команди

ТSFest_2021_Мелітополь и партнерів, меценатів, учасників, волонтерів. 

ГОЛОВНЕ

Том Сойер FEST – унікальна соціальна ініціатива, покликана об’єднати українські міста, через з’єднання їхніх громад. Круте суспільно корисне свято, або щорічна весняна тусовка, де можна зустріти всіх своїх — спрямована на об’єднання громад українських міст.

Наша мета:

Перетворити загальноміську толоку, в масштабне свято, де можна зустріти всіх, де всі свої. Показати власним прикладом, що зміни може робити кожний. Надати можливість людям бути корисними та цінними, незалежно від соціального статусу, мови спілкування та віку.

ІСТОРІЯ

Іноді, ми чекаємо, поки за нас все зроблять інші. Хтось висадить дерева та квіти,  хтось пофарбує паркани,  хтось прибере територію в рамках якогось «суботнику».
Мелітополь став гарячою зоною в 2014 році, тому що дуже важко стало знаходити спільну мову з людьми, частина яких не підтримала Революцію Гідності. Але, життя змусило шукати діалог, в якому дієвим інструментом став «ТомСойєрFEST».
Ми запрошували всіх мелітопольців, без винятку, навести лад в нашому спільному домі — нашому місті. Не зважаючи на мову їхнього спілкування, політичні погляди або соціальний статус. Створили спільну цінність для людей — Свято в Мелітополі. Відірвали містян від телевізорів, та комп’ютерів  і надали можливість змінити щось «тут і зараз».

DSC_8866

Том Сойер FEST Мелитополь

Перший фестиваль відбувся в м. Мелітополь в квітні 2016 року і зібрав в міському парку більше 650 (!) містян.

Другий – в квітні 2017 року об’єднав більше тисячі мелітопольців.

Третій — у квітні 2018 прийшло більш ніж 1200 мелітопольців

Четвертий —  у квітні 2019 році до нас приєдналося більш ніж 1300 мелітопольців з активною громадянською позицією і продемонстрували любов до рідного міста.

П’ятий — у квітні 2020 через пандемію проводився у форматі «онлайн», учасники прибирали біля своїх домівок, та викладували безліч фото і відео з хєштегом #ТСФонлайн

Учасниками події стали представники влади, учні міських шкіл, студенти вищих навчальних закладів, члени громадських організацій, люди з інвалідністю, пенсіонери та молоді матері з дітьми. За три з половиною години роботи учасники прибрали 700 кв.м. площі парку, пофарбували атракціони, паркани, бордюри. Ідея перетворити звичайний набридливий «суботник» в справжню святкову подію — вдалася «на відмінно».

Головним героєм фестивалю став звичайно сам Том Сойєр! Роль маленького бешкетника виконував талановитий учень мелітопольської гімназії №19 – Ілля. Всі бажаючі мали нагоду фотографуватися з легендарним «фарбувальником парканів». Для наймолодших помічників було запрошено аніматорів, а також функціонували тематичні фотозони.

Організатори заходу зуміли створити атмосферу причетності кожного до важливої загальної справи. Ініціатива широко висвітлювалася в місцевих ЗМІ та мережі Інтернет і мала великий резонанс – багато позитивних відгуків, як від самих учасників, так і інших містян. Велика кількість  місцевих бізнесменів виявили бажання виступати спонсорами фестивалю. Адже, важливе завдання — об’єднати громаду — було виконано.

Мелітопольці вже чекають наступного «ТомСойєру», щоб прийти особисто, привести свої родини та зробити власний вклад — стати частиною великої справи. Запрошуємо усіх без вийнятку мелітопольців — пенсіонерів та дітей, великих та маленьких у чудовий світ «ТОМ-СОЙЕР FEST». 

Захід є абсолютно некомерційним.

На що нам потрібні кошти:

Відео

Виготовлення магнітів

Виготовлення футболок

Виготовлення подяк

Виготовлення бігбордів

Послуги з дизайну поліграфічної продукції

Виготовлення брендволу

Фуршет для учасників

Паперові браслети з символікою фесту

Сувенірні записники з символікою фесту

Одноразовий посуд, серветки

Фарби, пензлі, розчинник

Кожен українець може зробити свій вклад в об’єднання громади —  будь-яка допомога є дуже важливою для нас. 

Долучайтеся до ініціативи ГО МВГ «Патріот»

Ми запрошуємо до нашої команди

ТSFest_2021_Мелітополь и партнерів, меценатів, учасників, волонтерів.

Наші реквізити:

Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» Код ЄДРПОУ 39403142 р/р 26002055731206 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 313399

Для того аби сконтактувати з нами, пишіть на електронну адресу — melitopolpatriot@gmail.com або лишайте свої коментарі і ми обов’язково з вами зв’яжемося.