Про нас

Мелітопольська волонтерська група «Патріот» (ГО МВГ «Патріот»)

– громадська організація, створена 13 серпня 2014 року. ГО «Патріот» знаходиться у місті Мелітополь. Станом на 01.03.2016 р. організація має 25 членів, це – бізнесмени, громадські діячі, журналісти, викладачі ВНЗ та суспільно активні громадяни.

Місія  ГО МВГ «Патріот» – об’єднання проактивних громадян Мелітополя для реалізації суспільно важливих ініціатив.

Наші цінності: відкритість до діалогу, чесність, ініціативність, відповідальність, толерантність, патріотизм, взаємодопомога, співучасть

Принципи нашої Команди:

За добро та позитив:
Ми любимо життя. Наші зусилля спрямовані на те, щоб робити себе і навколишній світ кращим. Це відбивається у нашому підході до роботи, у нашому саморозвитку, у відносинах усередині команди та команди із зовнішнім світом. Наші проекти спрямовані на допомогу, ми не робимо проектів, які зазнають шкоди та хаосу.

Відкритість:
Ми за зворотний зв’язок, пряме спілкування, спокійно ставимося до інших поглядів. Ми за конструктивну критику з метою допомогти, при цьому ми не переходимо на особистості та пропонуємо варіанти покращення.

Допомога:
Якщо можеш допомогти, допоможи. Виявляй проактивність.

Повага:
Повага один до одного та людей, з якими ми працюємо. Крім того, ми поважаємо свій та чужий час, робимо вчасно.

Тотальна відповідальність:
Все, що відбувається (або не відбувається) з нами – це результат наших дій (бездіяльності). Немає жодної причини, що виправдовує, чому ти щось не зробив(а) — ти просто це не зробив(а). Тому просто бери та роби. Міняй підхід, тобі ніхто нічого не винен, за все відповідаєш ТІЛЬКИ ТИ.

Ефективність комунікацій:
Між собою з ЦА в рамках наших проектів. Це зобов’язує до розвитку вміння виразно донести до співрозмовника свої думки, сприйняти і зрозуміти його думку, навчитися слухати і чути одне одного.

Саморозвиток:
Готовність до постійного самонавчання та сприйняття нової інформації. Кожен день. Завжди.

Гнучкість:
Виживають не найсильніші, а ті, хто встигає пристосовуватися. Готовність змінюватися, щодня, завжди.

Завдання: залучення жителів громади до безпосередньої участі в пошуку консенсусу між різними соціальними групами; розробка та реалізація заходів, відповідно до стратегії розвитку міста; формування можливостей  для активної участі городян в культурному розвитку міста; допомога ВПО, які мають бажання вчитися та розвиватися в місцевій громаді; волонтерська допомога  ЗСУ.  Регулярну допомогу армії волонтери організації здійснюють постійно.

Наші партнери: Мелітопольська міська рада, Центр організаційно-методичної роботи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області, Централізована бібліотечна система м. Мелітополь, Центр розвитку кар’єри «Професіонали», ГО «Кримська Діаспора», Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет», благодійне об єднання «Соціальний фонд», Червоний Хрест, Спілка Жінок МЕЛІТОПОЛЬЩИНИ, ГО «Комітет Майбутнього. Жіноча Солідарність.», ГО «Комітет Майбутнього. Солідарність і Відповідальність», EXPERT-INFO, Мелитопольская городская организация инвалидов, ОО «Федерация мас-рестлинга Украины», , ГО ЦеГрИнТАВРИЯ, БФ «Маріам», Запорізький обласний благодійний фонд «Розвиток майбутнього», «Альянс Нових Мелітопольців», БФ «Посмішка дитини», С.К (Фокіс)

Шукаємо партнерів для:

    • написання та реалізації спільних проектів, в т.ч. міжнародних, з розвитку громадянського суспільства, євроінтеграції, особистісного розвитку;
    • проведення спільних навчальних заходів (тренінгів, майстер-класів, літніх шкіл) для активних людей.