Ворог завдав ракетного удару по цивільній гуманітарній колоні на виїзді з обласного центру, – повідомляє О. Старух.

Люди стояли в черзі для виїзду на тимчасово окуповану теріторію, щоб забрати своїх родичів, відвезти допомогу.

Є загіблі та поранені.
На місці зараз працюють рятувальники, медики, усі відповідні служби.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *