Ворог намагається поповнити ряди своєї армії за рахунок мелітопольців

На тимчасово зайнятій території Запорізької області, з метою поповнення поточних втрат, російські окупанти планують мобілізувати місцевих жителів.

За даними Генштабу у Мелітополі видають повістки чоловікам призовного віку з вимогою прибути до військового комісаріату у найближчий час.

– Нагадаю: другий тиждень на блок-пості у Василівці росвійськові не випускають в сторону Запоріжжя чоловіків, у яких немає військового квитка або є військовий квиток, який підтверджує придатність до служби. Терор на тимчасово окупованих територіях посилюється, тож необхідно якнайшвидше евакуюватись з окупації, – застерігає мер Мелітополя Іван Федоров.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *