За словами мера міста Івана Федорова, майже усе майно у Примпосаді та Кирилівці – “націоналізовано”, тобто відібрано.
На базах відпочинку та пансіонатах розмістилися окупаційні війська. Проте господарям цієї нерухомості треба обов’язково зафіксувати цей факт та повідомити українським правоохоронним структурам.
Адже після деокупації люди зможуть повернути все собі назад.

Comments