
На другому році війни оkупаційна влада в Мелітополі так і не змогла досягти 100-відсоткової паспортизації. Для покращення результату самопроголошені керівники міста тиснуть на бюджетників.
Зокрема, за даними Генштабу України, загарбники змушують вчителів «написати відмову від українського громадянства і отримати паспорти рф».
Термін до 1 червня.
Відзначимо, що більшість мелітопольських педагогів покинули місто і продовжують працювати за українськими програмами.
Ті ж вчителі, які лишаються в Мелітополі, займаються пропагандою на користь ворога, викладають у закладах освіти за роsійськими стандартами, нестимуть кримінальну відповідальність.

Comments