
На найвищій горі країни тепер майорить прапор з нагадуванням «Мелітополь – Україна». Його становила на вершині Катерина Застрожнікова – суддя Солом’янського районного суду Києва, яка раніше була депутатом Мелітопольської міськради.
– Наше сходження на вершину Говерли ми присвятили деокупації окупованих міст та регіонів України! Вірю, що цей час не за горами, – завдяки нашим ЗСУ . Мелітополь, Крим, Херсон, Маріуполь, Донбас, …. – УКРАЇНА, і ніяк інакше ! Ми подолали цю відстань, як її подолають наші бійці, які вже на підступах до багатьох окупованих ворогом міст і містечок. Україна – переможе! – написала на своїй сторінці Катерина.

Comments