Рашисти змушують мешканців окупованого півдня до отримання паспорту країни-терориста. 

Як допомогти правоохоронцям (і собі) і зібрати докази того, що вас змусили до отримання паспорта РФ рекомендує Рух громадянського спротиву “Жовта Стрічка” 

📌

Напишіть заяву в Службу безпеки України та Нацполіцію:
– вкажіть коли та за яких обставин відбувся примус
– назвіть людей, які вас змушували 

📌

Сфотографуйте заяву і відправте у чат-бот Нацполіції @tribunal_ua_bot, на електронну пошту pg.npu@police.gov.ua або в чат-бот СБУ @SBUzp_bot

❗

Обов’язково знищіть і паперову заяву, і фото в телефоні, і всі сліди спілкування після цього 

📌

Збережіть український паспорт та/або зареєструйтеся в Дії. Після реєстрації додаток можна видалити.   

Тримайтеся! Деокупація близько, а до того головне завдання жителів ТОТ вижити і вірити в перемогу України. 

‼️

Після деокупації відповідні органи розберуться, хто отримав паспорт під примусом, а хто – з доброї волі. І колаборантам не варто сподіватися лишитися непокараними!

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *