
Жителів позбавили свободи спілкування і доступу до правдивої інформації.
Від сьогодні мобільний телефон жителя кожного окупованого населеного пункту Запорізької області можуть взяти на перевірку.
Будуть перевіряти, з ким людина спілкується, що дивиться в інтернеті.
А якщо виявлять там підписку на українські телеграм-канали, оштрафують чи взагалі кинуть “на підвал”. Щоб потім вчергове показати в пропагандистських пабліках, як “знешкодили небезпечного терориста”.
– Тож звертаюся до незламних мелітопольців з проханням – будьте обережними. Ви – головна цінність нашого українського Мелітополя! – звепнувся мер І. Федоров.

Comments