Рашисти офіційно вводять військову цензуру на тимчасово окупованих територіях.

Жителів позбавили свободи спілкування і доступу до правдивої інформації.

Від сьогодні мобільний телефон жителя кожного окупованого населеного пункту Запорізької області можуть взяти на перевірку. 

Будуть перевіряти, з ким людина спілкується, що дивиться в інтернеті.

А якщо виявлять там підписку на українські телеграм-канали, оштрафують чи взагалі кинуть “на підвал”. Щоб потім вчергове показати в пропагандистських пабліках, як “знешкодили небезпечного терориста”.

– Тож звертаюся до незламних мелітопольців з проханням – будьте обережними. Ви – головна цінність нашого українського Мелітополя! – звепнувся мер І. Федоров.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *