Продовжуємо підтримувати та інтегрувати внутрішньо переміщених осіб, які мешкають в Житомирській області

Одним з дієвих способів інтеграції та підтримки вважається поділитись власним досвідом та «живим прикладом». Саме тому 13 серпня була проведена зустріч у форматі живої бібліотеки Твоя СИЛА єднати громаду. Де ВПО, які приїхали до Житомира у 2022 році змогли поспілкуватись та послухати історію ВПО, які долучились до громади у 2014 році. Живими книгами цього заходу були:

📌

Ірина Гладко — переселенка з Донецька, яка в місті відкрила соціальне кафе «Лампочка». Ірина розповіла свою історію, як вона з дітьми виїжджала з Донецька, допомагала іншим ВПО, котрі прибували зі сходу України та поділилась власним життєвим досвідом створення громадської організації та відкриття соціального підприємства.

📌

Олена Коваленко — переселенка з Криму. Наразі пані Олена є координаторкою уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області. Олена ділилась своєю історією евакуації з півострова. Розповіла, як залишила там своє життя, адже ніколи не виїжджала з Криму.

📌

Ігор Баранов — переселенець з Луганську. Зараз Ігор займає керівну посаду у 23 гімназії м. Житомир. Також активний в громадському житті міста, адже є ментором всеукраїнської програми Зробимо Україну Чистою Разом. Ігор поділився своєю історією, як приїхавши до Житомира з однією валізою літніх речей зміг облаштувати комфортне життя собі та своїй родині й при цьому бути корисним для громади. Учасники та учасниці заходу надихнулись історіями та певною мірою переосмислили свою ситуацію. Віримо, що такі зустрічі є корисними та необхідними. Цей захід проводився в рамках програми СИЛА — єднання через спільні дії молоді

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *