
На тимчасово захопленій території Запорізької області роsіяни продовжать викрадати українське зерно. Для цього вони збудували ще один центр у Василівському районі.
За минулий рік ворог вивіз з нашого регіону близько 1 млн. тон зерна. При цьому його або нахабно відібрали в аграріїв, або змусили продати за безцінь. Цього року політика не змінилась, представники країни-агресора відкрито заявляють, що планують «збільшити обсяги відвантаженої сільськогосподарської продукції». Але логістичного центру в Мелітополі їм виявилось замало, вони планують створити ще кілька.
Зупинити аграрний грабунок можливо тільки, якщо території буде звільнено, чим поступово займається ЗСУ.

Comments