Мощный “бадабум” слышно было в районе южного выезда из города

В Мелітополі та поблизу міста чергова пекельна ніч для рашистів – одразу по трьом територіям.

1. Лунали вибухи й засвідчено дим на аеродромі Мелітополя, який окупанти безуспішно намагаються відновити після атак ЗСУ.

2. Було чутно вибухи у східному напрямку від міста – поблизу села Костянтинівка.

3. Пошкоджена залізнична інфраструктура у Мелітопольському районі, яка використовувалася окупантами для перевезення військової техніки та особового складу в напрямку м.Василівка та м.Токмак. Це значно ускладнює логістику ворога.

Сподіваємось на сюрприз рашистам від руху опору й чекаємо на підтвердження інформації.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *