
У Житомирі відбувся камерний концерт у бомбосховищі, присвячений збору коштів на допомогу ЗСУ. На заході були присутні і наші земляки, які вирушили на концерт із важливою місією.
– Той випадок коли пішов задонатити на ЗСУ, та разом с тим послухати патріотичні пісні українською. В бесіді з фанатами Олег Скрипка, «випадково» дізнавшись що ми з Мелітополя, зауважив, що Мелітополь – це Україна, та з теплом ще раз подякував громадянам та меру міста Івану Федорову, що ми про це пам‘ятаємо, та робимо все можливе щоб повернутись додому, – розповіла житнлька Мелітополя Олена Решетнікова.
Дякуємо Олегу Скрипці. Й справді, Мелітополь – це Україна і скоро він повернеться додому.

Comments