Як спротив окупанту з’єднав людей на все життя?

Ця історія кохання почалася 9 років тому. Олександр і Тетяна були учасниками патріотичного руху в 2014 році. Так і познайомилися. Хлопець був старший за дівчину, тому про стосунки не було й мови. Проте друзями вони були всі ці роки: переписувалися, спілкувались у соцмережах, ділилися цікавими моментами життя. Коли почалося повномасштабне вторгнення, Олександр був закордоном і там успішно працював. Однак він вирішив повернутися в Україну і вступити до лав української армії. Молодий чоловік доїхав до Запоріжжя та пішов у військкомат. Йому потрібно було десь залишити свої цивільні речі і він звернувся до Тетяни, яка на той момент жила в обласному центрі. Ось з цього все й почалося.

Олександра відправили під Бахмут, на їхні дружні теплі стосунки чекало велике випробування. Дівчина всіляко допомагала бійцям його підрозділу та особисто Олександру. Вони навіть не помітили, як закохалися одне в одного.

Вже через місяць чоловік зробив пропозицію Тетяні, бо вважав, що треба жити зараз та не відкладати щастя на потім. А коли він пішов у відпуску, пара одружилася в романтичному старовинному місті Львові.

— Все організувала Танюша, тому що я був у відрядженні. Вбрання вибрали не вагаючись – стилізована військова форма та біла сукня з елементами вишивки. Попереду, після нашої перемоги, ми плануємо повернутися до Мелітополя і будувати нове щасливе українське життя, — розповів Олександр.

Бажаємо родині Михайлюків любові, злагоди та всього найкращого!

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *