Як зміниться життя на окупованих територіях після псевдореферендуму?

Сьогодні в кремлі остаточно визнали свою поразку: друга армія світу так й не змогла виконати завдання т.зв. „спєцоперації”, оскільки голодна та демотивована росармія здатна лише на „жести доброї волі”.

Тож у путіна залишилося на вибір два варіанти: або публічно оголосити про поразку, або остаточно перетворитися на країну-ізгой. Він обрав другий варіант: провести мобілізацію, залучити війська пострадянських країн в рамках Договору про колективну безпеку, шантажувати застосуванням тактичної ядерної зброї.

В планах у путіна — провести псевдореферендум, оголосити Запорізьку область псевдореспублікою та включити її до складу рф.

Україна та весь цивілізований світ НІКОЛИ не погодиться на такий сценарій. ЗСУ обовʼязково звільнить всі окуповані території.

Що значить новий „путінський сценарій” для місцевих мешканців?
1. Псевдореспубліка — це нова ще більш жорстка та безправна сіра зона. Російські пропагандисти „ласково” називають її „маленьким ГУЛАГом”.
2. Тотальна мобілізація чоловіків до штурмових батальйонів з метою поповнення „гарматного мʼяса”
3. Гуманітарна катастрофа: нестерпні умови для проживання, дефіцит товарів та ліків, безперспективність регіону
4. Масова експропріація приватної власності
5. Узаконений бандитизм та рекет оборотнями в погонах

❗️

Звертаюся до мешканців окупованих територій! Залишатися й далі на окупованій території — це реальна небезпека для вас та ваших дітей!

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *