Герої нашого часу!

“Шаміль” – мінометник 115 батальйону територіальної оборони.

“Війна – це дуже цікаво і дуже страшно. Краще тримати її подалі від рідного дому. Власне тому і пішов воювати ще в 2014 році”.

Після звільнення з ЗСУ мріяв повернутись до мирного життя.
Проте ракетний обстріл і повномасштабне вторгнення внесли свої корективи. Прийняв рішення йти в тероборону.

“Був упевнений, що бойові дії ненадовго. Хотілося захистити свою землю, мріялось, що нападників досить швидко локалізуємо і відженемо подалі. Ми просто не уявляли, наскільки їх багато прийде.

Зараз лишилась тільки ненависть до ворога. А ще думки, як відбудовуватимемо все, що втрачено”.

Слава ЗСУ!

🇺🇦

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *