
“Шаміль” – мінометник 115 батальйону територіальної оборони.
“Війна – це дуже цікаво і дуже страшно. Краще тримати її подалі від рідного дому. Власне тому і пішов воювати ще в 2014 році”.
Після звільнення з ЗСУ мріяв повернутись до мирного життя.
Проте ракетний обстріл і повномасштабне вторгнення внесли свої корективи. Прийняв рішення йти в тероборону.
“Був упевнений, що бойові дії ненадовго. Хотілося захистити свою землю, мріялось, що нападників досить швидко локалізуємо і відженемо подалі. Ми просто не уявляли, наскільки їх багато прийде.
Зараз лишилась тільки ненависть до ворога. А ще думки, як відбудовуватимемо все, що втрачено”.
Слава ЗСУ!


Comments