Гарні вечірні новини від ЗСУ на Запорізькому напрямку.

Генштаб підтверджує  вогневе ураження по місцях зосередження армійців рф на території області 19 листопада.

💥

У районах населених пунктів Пологи, Камʼянка, Михайлівка (Василівського району) та Енергодар Запорізької області понад 100 загарбників “затрьохсотились”.

💥

Ліквідовано близько 20 одиниць військової техніки різних типів та 2 склади боєприпасів.

Віримо у ЗСУ! Чекаємо на деокупацію

🇺🇦

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *