Факт: “Від першого дня захоплення станції в березні саме російські військові влаштовують на території ЗАЕС обстріли та провокації, звинувачуючи в цьому Україну”.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *