До шпиталів російських вояк звозять вантажівками

Загарбники зазнають великих втрат на фронті. Про це свідчить збільшення кількості шпиталів вздовж лінії зіткнення.

– В населеному пункті Розівка тимчасово оkупованої території Запорізької області, в будівлі місцевої лікарні розташовано один із таких закладів. За минулу добу туди привезли близько 50 важкопоранених військовослужбовців армії рф, – йдеться в ранковому повідомленні Генштабу ЗСУ. – Також, в населеному пункті Високе Запорізької області, оkупанти облаштували шпиталь в будівлі місцевої школи. Туди протягом 19 березня було завезено велику кількість важкопоранених. Для цього ворог використовував чотири медичних вантажівки на базі автомобіля КАМАЗ.

Не будуть порожніми шпиталі і сьогодні. За даними Тг-каналів, вдень 21 березня були уражені ворожі позиції у Василівському та Пологівському районах.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *