5 місяців широкомасштабного вторгнення росії в Україну

5 місяців нашої хороброї боротьби за Незалежність. Боротьби, яка об’єднала та загартувала всіх українців.
Всі ці 5 місяців поліція безперервно виконує свої функції, які під час війни значно розширилися. Ми поступово збільшуємо поліцейську присутність на території держави, щоб ефективніше допомагати людям. Нині вже більше 6 тисяч нарядів щодоби несуть службу в населених пунктах держави.
За 5 місяців поліція опрацювала близько 3,5 млн повідомлень громадян. У державі зареєстровано понад 106 тисяч злочинів. І цей показник всього на 6% менше, ніж минулоріч. Тому ми посилили роботу оперативних працівників, які ретельно відпрацьовують криміналітет.
Водночас основним злочинцем в Україні залишається росія. Цинічні порушення законів та звичаїв війни щодня фіксують слідчі. Нацполіція за 5 місяців повномасштабного вторгнення розпочала більше 24,5 тисяч кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів військовослужбовцями рф. 385 російських окупантів та їх пособники мають офіційний статус підозрюваних.
Ті, хто підтримують та допомагають ворогу, теж під прискіпливою увагою правоохоронців. Понад 1000 кримінальних проваджень розпочато за колабораційну діяльність. 174 особи отримали повідомлення про підозру. Крім того, поліцейські затримали більше 1530 осіб, причетних до диверсійної діяльності.
Посилення відповідальності за майнові злочини в умовах воєнного стану безумовно вплинуло на ріст цієї категорії правопорушень. Таких зареєстровано понад 24,5 тисяч, а це вдвічі менше, ніж минулоріч.
Поменшала і кількість ДТП — майже утричі. Знизилася на 30% смертність на дорогах.
Натомість маємо зростання незаконного поводження зі зброєю, умисних вбивств та викрадень транспорту.
Одна із найбільш болючих тем — потерпілі від війни діти. Страшна статистика: 358 дітей загинуло, 684 — поранено. За цей час поліція отримала повідомлення про зникнення 3779 маленьких українців. За лічені години вдалося знайти 3591 зниклу дитину. 188 діток ще знаходяться у розшуку. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти та повернути в родину кожну загублену дитину.
5 місяців ми міцно тримаємо стрій. І не похитнемося. Бо ми — Національна поліція України! Ми служимо та захищаємо

🇺🇦

МВС України

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *