Відбувся відкритий показ стрічки «76 днів» в м. Мелітополь

В рамках проєкту: «Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA-2021 у Запорізькій області» 14 грудня 2021 року відбувся відкритий показ стрічки «76 днів» в м. Мелітополь

Після перегляду фільму відбулося обговорення. Учасники були досить схвильовані побаченим, бо тема, зображена в стрічці торкнулася кожного, хтось пережив хворобу, а хтось втратив знайомих. Як зазначили учасники, повторюючи слова одного з героїв, що пандемія не обирає бідних, чи багатих…

Біль, сум, розпач викликав перегляд, проте хтось говорив про те, що героїзм, стійкість та людяність лікарів надихає, дає віру в людей, бажання допомагати іншим.

Звернули увагу на дідуся з деменцією, який виписувався останнім і був ніби одним з головних героїв. Поряд із смертю ми побачили народження, поряд із горем радість та любов. За словами однієї з учасниць: «Це фільм який ще буде осмислюватися не один день».

На захід була запрошена експертка, учасниця беспосередніх подій в місті Ухань (Китай), волонтерка Ірина Чуйко ГО «Маріам». Вона поділилася подробицями тих днів, розповідаючи як вони, іноземні студенти, допомагали місцевим жителям, збираючи гроші на продукти, бо розуміли, що в ізоляціі під час логдауну люди потребують допомоги. Які особливості логдауну в багато мільйонному місті, про страхи та переживання людей, про евакуацію і «зустріч» на Батьківщині, про ізоляцію в с.Санжари. Учасники із захопленням задавали питання про всі подробиці перебування Ірини в м.Ухань. Дякуємо всім учасникам за обговорення та вашу участь. Дякуємо Ирина Чуйко, за те, що поділилися своїм досвідом.

Дякуємо партнерськой організаціі Youth Hub «People.ua» за участь. Проект реалізує громадська організація «МВГ «Патріот»

DSC_8336

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *