У Мелітополі волонтери передали поліції засоби індивідуального захисту

Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» передала до відділу поліції 50 захисних екранів та 30 респіраторів. Поліцейські вдячні громадськості за підтримку та допомогу.  

5 червня активісти громадської організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» передали поліцейським першу партію захисних екранів та багаторазових респіраторів. Керівник волонтерської групи Ольга Леонтьєва зазначила, що засоби захисту виготовлені за допомогою обладнання (3D принтер), яке придбане в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.  

Активісти цієї громадської організації в співпраці з місцевими підприємцями в цьому році вже вдруге надають допомогу поліцейським. Керівництво Мелітопольського відділу поліції вдячне їм за підтримку, допомогу та сподівається на подальшу співпрацю.

«Початок цього року для нас всіх виявився складним. На підрозділи поліції покладені обов’язки  по контролю за дотриманням карантинних заходів. Надані вами засоби індивідуального захисту допоможуть співробітникам поліції захистити своє здоров’я під час роботи з медиками по контролю  громадян, які були в групі ризику та перебували на самоізоляції», — зазначив начальник групи реагування патрульної поліції Микола Гордієнко.    

Нагадаємо, що на початку квітня мелітопольські поліцейські отримали вісім безконтактних термометрів та засоби індивідуального захисту, які  використовувались під час роботи контрольно-пропускних пунктів на території обслуговування.  

Стаття узята з © Офіційного сайту Національної поліції

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *