У Мелітополі підприємці та волонтери допомагають поліцейським під час карантинних заходів

Підприємці міста Мелітополь, за активної участі громадської  організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот», з початку карантинних заходів, передали до відділу поліції безконтактні термометри,  захисні маски, рукавички та засоби дезінфекції. Поліцейські вдячні громадськості за підтримку та допомогу.

З 9 квітня та до особливого розпорядження на в’їздах-виїздах в місто Мелітополь працюють контрольно-пропускні пункти. Головна мета – запобігти поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та контроль за дотриманням карантинних заходів. А виконання завдань правоохоронцями було б ускладнено відсутністю дистанційних термометрів.

Проте, з початку карантинних заходів підприємці міста Мелітополь, за участі громадської  організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот», активно допомагають поліції. Так, протягом тижня волонтери змогли зібрати необхідну суму благодійних коштів та придбати вісім безконтактних термометрів, за допомогою яких поліцейські вже працюють на контрольно-пропускних пунктах. Крім того, з початку карантинних заходів волонтери передали до Мелітопольського відділу поліції захисні маски, латексні рукавички та засоби дезінфекції.

«Щиро дякуємо підприємцям та волонтерам громадської організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» за допомогу та громадянську позицію. Зараз непростий час і повна взаємодія, підтримка та співпраця, допоможуть запобігти поширенню інфекції і  врятувати найдорожче – життя людей. Ми працюємо в посиленому режимі та закликаємо усіх громадян залишатися в період карантину вдома», — зазначив начальник Мелітопольського відділу поліції Володимир Бондаренко.

Поліція Запорізької області вкотре звертається до громадян дотримуватись карантинних заходів та із порозумінням поставитись до превентивних заходів поліції, адже вони спрямовані насамперед на забезпечення вашої безпеки. Бережіть себе та будьте здорові! Стаття узята з Офіційного сайту Національної поліції

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *