На Запоріжжі поліцейські стали донорами для пацієнтів лікарень та онкохворих дітей

Співробітники Мелітопольського районного управління поліції долучились до міської акції та поповнили банк донорської  крові для надання екстреної допомоги пацієнтам лікувальних закладів. 

Напередодні Всесвітнього Дня донора крові, який відзначається щороку 14 червня, громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» за підтримки місцевих підприємців, організувала у Мелітополі триденну акцію здачі крові. Прийняти участь у доброчинному заході зголосились поліцейські, місцеві активісти, учнівська молодь, журналісти та інші мешканці міста. 

Вранці 8 червня перші добровольці прийшли до структурного підрозділу «Запорізький обласний центр крові» у Мелітополі, щоб   поділитися кров’ю та її компонентами. Серед них були працівники різних підрозділів Мелітопольського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області: оперуповноважені відділу кримінальної поліції, ювенальні поліцейські, дільничні офіцери поліції. Більшість з них вже не вперше стають донорами крові і активно приходять на допомогу людям, які потрапили у біду. 

«Я сьогодні прийшов здавати кров втретє у житті.  Хочу бути прикладом в цьому для своїх знайомих, колег і взагалі громадян. Гадаю, що чужої біди не буває і моя кров можливо врятує чиєсь життя», – розповів поліцейський водій сектору логістики Андрій Самсонов.

«Ми відгукнулись на пропозицію громадської організації і прийшли сьогодні, щоб здати кров та допомогти тим, хто цього потребує. Дуже задоволений, що мої колеги не залишились осторонь доброчинної справи і підтримали захід.  Попереду ще два донорські дні. Виконати свій громадський обов’язок, допомогти хворим, у тому числі онкохворим дітям зможуть усі бажаючі», – зазначив старший інспектор ювенальної превенції Микола Іванов.

Після завершення першого дня акції усі учасники-донори почули слова подяки  та отримали солодощі від активістів. Поліцейські запевнили присутніх, що готові брати участь в подібних заходах і надалі, а також побажали усім дорослим та особливо маленьким  пацієнтам лікувальних закладів найскорішого одужання. 

donor_2

Стаття узята з © Офіційний сайт Національної поліції

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *