Об электронной демократии и правительстве в Эстонии, в академии электронного правительства (eGA) с украинской командой Яника Мерило

6 вересня виконувачка обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило представила в Агентстві електронного управління Естонії (EGA) досягнення міста у розвитку е-урядування.

Презентація пройшла в рамках заходу, організованого Міжнародним республіканським інститутом (IRI).
Представниця Дніпровської мерії повідомила, що наразі в місті запущено найбільшу в Україні кількість електронних послуг, зокрема онлайн-черги до лікаря. З початку року 47 тисяч пацієнтів записалися на прийом через Інтернет. Крім того, 70 тисяч дніпрян оплатили проїзд у транспорті за допомогою QR-кодів. Також у місті працює портал відкритих даних, завдяки якому Дніпро вийшов у лідери за доступністю інформації.
Лія Ханні, одна із засновників EGA, активний драйвер реформ в Естонії та депутат усіх скликань парламенту, відзначила високий рівень розвитку електронного урядування в Україні на прикладі Дніпра. Вона також не виключила, що естонські представники приїжджатимуть до міста з навчальними візитами.

#IRI_CSO_Study_trip_Estonia

Стаття узята з сайту Дніпровської міської ради

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *