3-10 грудня — тиждень документального кіно про права людини Мандрівного Docudays UA у Мелітополі

Цього року вперше до Мелітополя завітає  Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Фестиваль пройде з 3 до 10 грудня у онлайн-форматі.  У межах Мандрівного Docudays UA відбудуться покази й обговорення 3-х фільмів з експертами та експертками.

Основна тема цьогорічного фестивалю — «TEEN SPIRIT» — про те, як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань, чи можуть діти розглядатись не лише як об’єкти захисту, але й як суб’єкти прав, як у ситуації збройного конфлікту держава може протидіяти насильству й експлуатації дітей, реалізовувати їхні права на освіту та розвиток і чи обмежується процес дорослішання викликами підліткового віку.

У програмі:

Фільм «Карла і Нордал» – про життя 6-річної Карли та її старшого брат на ім’я Нордал, який має затримку у розвитку.

Повнометражний дебют української режисерки Оксани Карпович — фільм «Не хвилюйся, двері відчиняться» – дилема будівництва нової постреволюційної ідентичності, що постає крізь обличчя маргіналізованих пасажирів електрички.

Стрічка «Понеділок п’ятниці» Іванни Прокопчук, що зображує буденність, тісноту та гендерованість комунікації сучасної української родини;

Організатори: Громадська організація «Докудейз», Українська Гельсінська спілка з прав людини, Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я», ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв»

Регіональний партнер —

ГО «Мелітопольська волонтерська група»Патріот»  у співпраці з ГО “Культпрожектор”

Стежте за анонсами показів на сторінці Мандрівний фестивалю Docudays UA у Запорізькій області в Facebook https://www.facebook.com/DocudaysUAZP/ Зважаючи на дотримання авторських прав, доступ до фільмів буде можливий тільки у зазначений час перегляду.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *