У минулому році в Мелітополі народилася нова хороша традиція проводити щорічний вуличний арт-фестиваль “Том Сойєр Fest”.
Цьогоріч він зібрав близько тисячі мелітопольців різного віку, політичних партій, соціального статусу і професій, які прийшли прибрати Парк Горького напередодні відкриття нового сезону і “розфарбували” його в різні барви веселки.
Дивилася на всі боки і думала, які ж все-таки нас оточують чудові люди! Люди, які здатні брати ініціативу в свої руки, готові бути причетними до цієї доброї, важливої і необхідної справи, усвідомлюючих, що кожному з нас під силу наше місто зробити КОЛЬОРОВИМ.
Тож будь собою. Співпрацюй з іншими. Бо у єдності – сила!
[AFG_gallery id=’8′]
P.S. Спасибо ОГРОМНОЕ за великолепное видео о нашем мероприятии Анатолий Василенко !!!

Comments