Анонімний лист від мешканки Нової Каховки просто шокує

Жінка розповіла одній із блогерш у тіктоці, яка ситуація зараз в окупації.

Рашисти знищують усе живе. Просто послухайте. Це не вкладається у голові.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *