Хто порахує, скільки разів галя з підвалу сказала слово “мирний”?

Данильченко знову завела свою шарманку про терористичний Київ та “мирний” Мелітополь. Де він мирний – зрозуміти складно.

Досі у підвалах і в’язницях Росії сидять мелітопольці, які жили у своїй країні та у своєму місті, працювали, навчалися, і нікого не кликали.

Досі підконтрольну українській владі територію обстрілюють російськими ракетами, а на передовій не на життя, а на смерть борються наші воїни, серед них і мелітопольці.

Досі городяни відчувають на собі терор з боку окупаційної влади та самих російських загарбників.

Досі через окупацію багато людей зазнають труднощів із продуктами харчування, медикаментами, психологічним тиском тощо.

І таких “досі” – сотні. Але галя продовжує повторювати завчений текст, зомбуючи місцеве населення і вішаючи локшину на вуха рашистським пропагандистам.

Галю, погано, не віримо!

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *