Данильченко знову завела свою шарманку про терористичний Київ та “мирний” Мелітополь. Де він мирний – зрозуміти складно.
Досі у підвалах і в’язницях Росії сидять мелітопольці, які жили у своїй країні та у своєму місті, працювали, навчалися, і нікого не кликали.
Досі підконтрольну українській владі територію обстрілюють російськими ракетами, а на передовій не на життя, а на смерть борються наші воїни, серед них і мелітопольці.
Досі городяни відчувають на собі терор з боку окупаційної влади та самих російських загарбників.
Досі через окупацію багато людей зазнають труднощів із продуктами харчування, медикаментами, психологічним тиском тощо.
І таких “досі” – сотні. Але галя продовжує повторювати завчений текст, зомбуючи місцеве населення і вішаючи локшину на вуха рашистським пропагандистам.
Галю, погано, не віримо!

Comments