Так “горить”, що почали приходити додому

Нова вигадка окупаційної влади Мелітополя – паспортизація вдома. Вони вже не знають, як змусити людей брати їх папірець.

Усі розуміють, що окупанти готуються до виборів. Але про яке волевиявлення йде мова, якщо все що роблять загарбники – фейк.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *