Так “горить”, що почали приходити додому Posted on 24.03.2023Updated on 09.04.2023by AdminCategories:Новости Мелитополя Нова вигадка окупаційної влади Мелітополя – паспортизація вдома. Вони вже не знають, як змусити людей брати їх папірець. Усі розуміють, що окупанти готуються до виборів. Але про яке волевиявлення йде мова, якщо все що роблять загарбники – фейк. Admin
Comments