“Трьохсотих” окупантів в Мелітополь звозять вантажівками, під госпіталі використовують навіть школи

– Рашисти зазнають втрат на Запорізькому напрямку.
За повідомленням Генштабу 28-29 листопада, окупанти вивозили  своїх поранених колоною з вантажівок та автобусів, що рухалася у бік Мелітополя, – повідомляє мер міста Іван Федоров.

Під польові шпиталі забирають і цивільні об’єкти. Одну з шкіл на окупованій території вже використовують як медчастину.

Їдьте додому, окупанти. На українській землі ніяке лікування вам не допоможе

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *