Працівниця Мелітопольського суду збирає на автівку для побратимів

Мешканка Мелітополя Ольга Воронянська, яка до повномасштабної війни працювала у міськрайонному суді наразі проходить службу у складі 16-го окремого полку підтримки. Її підрозділу дуже потрібен транспорт. Долучитися до збору можуть всі бажаючі.

– До задач полку входить мінування місцевості у районі зіткнення з противником. Для їх виконання потрібен транспорт. На жаль, наша машина була пошкоджена. Дуже прошу вас долучитися до збору на автівки. № карти 5168757378946661, – звернулась через колег по суду Ольга Воронянська і пообіцяла звітувати про придбання машини.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *