Цитата дня: “Все, що відбувається в окупації – це про виживання, а не життя. Там тримають всіх у страху і кожної хвилини піднімають градус небезпеки.Так, в якийсь момент організм починає адаптовуватися і звикати. Це як із ядом, котрий вживаєш спочатку не смертельними дозами, але він накопичується до критичного моменту.

Свобода, Воля, Незалежність – це не просто слова для мене. Вони ТАМ, все там за Василівкою! ТАМ Життя!!! Треба туди йти, де ВОЛЯ! Вихід з окупації – це про цінності і ціну, котру готові ми платити за свій вибір”, – вважає Любов Трибун – підприємниця, громадська діячка, амбасадорка КА “ШАГ”.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *