Школа – найболючіше питання сьогодення для багатьох батьків.

У прямому ефірі з Заступником міського голови Мелітополя з питань діяльності виконавчих органів ради Михайлом Семікіним ми поговоримо детально про те як будуть навчатися 1-11 класи з 1 вересня; як залишатися в освітньому процесі навіть на окупованій території; як подати документи першачкам та багато іншого. Приєднуйтеся до ефіру 18 серпня о 14.00. Організатор зустрічі ГО “Мелітопольська волонтерська група Патріот”.

Посилання на ефір https://www.facebook.com/groups/nashmelitopol/?ref=share_group_link

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *